Při objednávce v hodnotě nad 1000Kč máte dopravu ZDARMA! Při objednávce nad 1500Kč od nás dostanete dárek! Pokud si chete být jisti, že objednávku obdržíte do vánoc, objednávejte do 16.12.2020

Foodbox Light přenosná obědová krabička

Neohodnoceno
Novinka
přenosná obědová krabička

Dřevěná obědová krabička pro ty, kdo si oběd rádi nosí s sebou. Tímto foodboxem ohromíte kohokoliv, kdo vás uvidí z něho jíst svůj oběd. Každý foodbox je originál, díky kresbám jasanového dřeva. Hodí se na jakékoliv jídlo a můžete ho dát i do ledničky.

Koupí tohoto produktu přispějete na ochranu mořských želv.

549 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Obědová krabička je vyrobena z jasanového dřeva. Je natřena osmoolejem (kombinace oleje a vosku), který je certifikován na styk s potravinami. Tímto nátěrem se zvyšuje trvanlivost krabičky. Box můžete využít na jakékoliv jídlo, pozor na tekutá jídla, při nahnutí krabičky by se mohla vylít. Box můžete dávat do lednice.

Rozměry:    průměr vnější cca 19 cm

                   průměr vnitřní cca 17 cm

                   hloubka spodního dílu vnější cca 4,5 cm

                   hloubka spodního dílu vnitřní cca 3 cm

                   hloubka s víčkem cca 6 cm

 

Údržba: nevkládejte do myčky, mikrovlnné trouby ani nemyjte saponáty. Je li třeba, krátce opláchněte pouze studenou vodou a nevystavujte nadměrné vlhkosti. Dřevo po opláchnutí nechte pozvolna na vzduchu (při pokojové teplotě) vyschnout. Rychlé vysychání může způsobit deformaci, či prasknutí dřeva.

Jméno značky: Steeblo
Kategorie: Příborové sety a misky