Při objednávce v hodnotě nad 1000Kč máte dopravu ZDARMA! Při objednávce nad 1500Kč od nás dostanete dárek!

Skleněné brčko Latte (22,5 cm) vhodné do smoothies a latéček

Skleněné brčko ideální do větších sklenic či lahví, smoothie drinků, latéček a dalších nápojů s vyšší hustotou.  Toto brčko na pití je díky svému průměru vhodné i do nápojů bubble tea. Koupí tohoto brčka přispěješ na ochranu mořských želv.

 

Glass straw ideal to smoothies, lattes and other beverages with higher density. This drinking straw is suitable to bubble tea thanks to its wide diameter. The purchase of this product will support the protection of sea turtles.

97 Kč / ks
Skladem

Rozměry: délka 22,5 cm, průměr 1,2 cm. Brčko je vyrobeno z borosilikátového skla, které se využívá v odvětvích, kde je požadována vyšší tepelná a chemická odolnost. Toto brčko se skvěle hodí do drinků, které jsou podávány ve větších sklenicích nebo lahvích. Také ho můžeš použít místo plastové slámky, které pravidelně dostáváš do svého nápoje například v kině nebo fastfoodu. Brčko lze mýt v myčce. Pokud nejsi šťastným majitelem myčky na nádobí, brčko krásně umyješ i ve dřezu. Případné zbývající nečistoty lze dočistit kartáčkem.

Length 22,5 cm, diameter 1,2 cm. This straw is made of borosilicate glass which is used in fields demanding high thermal and chemical resistance. This straw perfectly fits drinks served in high glasses and bottles. You can use instead of plastic straws which you get in fast food and cinemas. It is possible to wash the straw in the dishwasher. If you are not a lucky owner of the dishwasher you can easily wash the straw by hand in the sink. The rest of the impurities can be cleaned by the brush.

Naše skleněné brčko se jen tak nerozbije

; var seznam_itemId = "80"; var seznam_pagetype = "offerdetail"; /* ]]> */