Při objednávce v hodnotě nad 1000Kč máte dopravu ZDARMA! Při objednávce nad 1500Kč od nás dostanete dárek! Pokud si chete být jisti, že objednávku obdržíte do vánoc, objednávejte do 16.12.2020

Nerezové brčko Smith (22,5 cm) vyrobeno v Česku

Neohodnoceno
Novinka
Kovové dlouhé 3

S tímto nerezovým brčkem máte jistotu, že se vám nikdy nerozbije. Znovupoužitelné dlouhé brčko na pití se perfektně hodí do džbánků s limonádou, menších lahví a long drinků. Samozřejmostí je, že toto kovové brčko bylo vyrobeno v České republice. Brčko je ozdobené decentním motivem klásku.  Koupí tohoto brčka přispějete na ochranu mořských želv.

99 Kč / ks
Můžeme doručit do:
26.1.2021
Skladem

Rozměry brčka: délka 22,5 cm, průměr 0,8 cm.

Brčko je vyrobeno z nerezi vhodné pro styk s potravinami a nápoji. Materiál je zdravotně nezávadný a neuvolňuje žádné toxické látky. 

Brčko lze mýt v myčce. Pokud nejste šťastným majitelem myčky na nádobí, brčko krásně umyjete i ve dřezu pod tekoucí vodou. Případné zbývající nečistoty lze dočistit kartáčkem na brčka.

 

Length: 22,5 cm, diameter: 0.8 cm.

The drinking straw is made of non-toxic stainless steel.

The drinking straw is dishwasher safe. If you are not a happy owner of a dishwasher, you can clean the straw under tap water. Any remaining impurities can be cleaned by the cleaning brush.

Jméno značky: Steeblo
Kategorie: Brčka