Při objednávce v hodnotě nad 1000Kč máte dopravu ZDARMA! Při objednávce nad 1500Kč od nás dostanete dárek!

Skleněné brčko Regular (19 cm) univerzální

Univerzální skleněné brčko, které využiješ do jakéhokoliv drinku. Ideální do domácí limonády, matcha tea, džusů a dalších nápojů. Koupí tohoto brčka přispěješ na ochranu mořských želv.

Universal glass straw which can be used in any drink. The purchase of this product will support the protection of sea turtles.

95 Kč / ks
Skladem

Rozměry brčka: délka 19 cm, průměr 0,8 cm. Brčko je vyrobeno z borosilikátového skla, které se využívá v odvětvích, kde je požadována vyšší tepelná a chemická odolnost. Toto brčko se hodí do jakéhokoliv drinku. Nejvíce na něm oceňujeme jeho univerzální použití. Můžeš si ho dát do malé i velké sklenice, hrnečku nebo menší skleněné lahve. Ani v jednom se toto brčko neztratí. Brčko lze mýt v myčce. Pokud nejsi šťastným majitelem myčky na nádobí, brčko krásně umyješ i ve dřezu. Případné zbývající nečistoty lze dočistit kartáčkem. Brčko jsou vyrobeno z odolného borosilikátového skla, jenž je určen do potravinářského průmyslu.

Length 19 cm, diameter 0,8 cm. This straw is made of borosilicate glass which is used in fields demanding high thermal and chemical resistance. This straw is suitable to any drinks. We value it universal usage. You can put it to a small or big glass, mug or smaller glass bottle. It fits everything. It is possible to wash the straw in the dishwasher. If you are not a lucky owner of the dishwasher you can easily wash the straw by hand in the sink. The rest of the impurities can be cleaned by the brush.

; var seznam_itemId = "77"; var seznam_pagetype = "offerdetail"; /* ]]> */