Až do konce dubna pro vás máme dárek ke každé objednávce! Při objednávce v hodnotě nad 1000Kč máte dopravu ZDARMA!

set 3 skleněných brček Be STRAW 3 brčka + čistící kartáček

Neohodnoceno

Set tří brček, které si s sebou můžeš vzít do kavárny nebo oblíbené restaurace. Do setu jsme vybrali nejvíce používaný druh našich skleněných ekologických brček - REGULAR (19 cm) + čistící kartáček ZDARMA. Koupí tohoto setu přispějete na ochranu mořských želv.

Set of three straws which you can take to your favorite cafe or restaurant. We selected the most favorite type of glass ecological straws to this set - REGULAR and  +  FREE cleaning brush. The cleaning brush ensures that your straws will be always clean. The case is garnished by the wooden button. The purchase of this product will support the protection of sea turtles.

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
499 Kč / ks
Můžeme doručit do:
27.10.2021
Skladem

Pouzdro na brčka je ušité s láskou zlatýma českýma a hlavně šikovnýma rukama, které pocházejí z FollowPillow. Pouzdro se zapíná na dřevěný knoflík. Brčko REGULAR (18 cm) si můžete dát třeba do domácí limonády  Brčka jsou vyrobena z odolného borosilikátového skla, jenž je určen do potravinářského průmyslu.

Set obsahuje:

  • 3x brčko REGULAR - 19 cm, průměr 8 mm
  • 1x čistící kartáček, průměr 10mm
  • 1x pouzdro

Materiál:

brčko - borosilikátové sklo s vysokou odolností, vhodné do myčky na nádobí, vhodné pro styk s potravinami, netoxické, neovlivňuje chuť nápoje, nevodí teplo, vydrží vysoké i nízké teploty

obal - filc, vhodné mýt šetrně v ruce

kartáček - černý silon, drátek

 

 

The case is made by golden Czech hands with love which comes from FollowPillow. The straw REGULAR (19 cm) is suitable for home-made lemonades The straws are made of borosilicate glass which is used in the food processing industry.

The set contains:

  • 3x straw REGULAR - 19 cm, diameter 8 mm
  • 1x cleaning brush, diameter 10mm
  • 1x case

Blue case is made of felt, recommended washing in hand. 

Jméno značky: Steeblo
Kategorie: Brčka