Až do konce dubna pro vás máme dárek ke každé objednávce! Při objednávce v hodnotě nad 1000Kč máte dopravu ZDARMA!

Set [Glass]Wood Beech bez loga

Neohodnoceno

Luxusní pouzdro z bukového dřeva je vytvořeno na míru lidem, kteří se zajímají o design a krásu. Je stylové i praktické. Zajistí, že se ti Tvoje skleněné brčko nikdy nerozbije. Koupí tohoto setu přispějete na ochranu mořských želv. K tomuto setu si můžete přikoupit čistící kartáček RUSH.

Luxury beech wooden case is tailored for people who care about design and beauty. It´s stylish and practical. It assures that your glass straw will never be broken. The purchase of this product will support the protection of sea turtles.

299 Kč / ks
Můžeme doručit do:
27.10.2021
Skladem

Chcete si být jistí, že se vám vaše oblíbené skleněné ekologické brčko nikdy nerozbije? Pak je tento set přímo pro Vás.

 

Materiál:

brčko - borosilikátové sklo s vysokou odolností, vhodné do myčky na nádobí, vhodné pro styk s potravinami, netoxické, neovlivňuje chuť nápoje, nevodí teplo, vydrží vysoké i nízké teploty

Pouzdro - bukové dřevo ošetřeno lněným olejem

 

Údržba dřevěného pouzdra:

Nevkládejte do myčky, mikrovlnné trouby ani nemyjte saponáty. Je li třeba, krátce opláchněte pouze studenou vodou a nevystavujte nadměrné vlhkosti. Dřevo po opláchnutí nechte pozvolna na vzduchu (při pokojové teplotě) vyschnout. Rychlé vysychání může způsobit deformaci, či prasknutí dřeva. Zdrsní-li se dřevo po omývání, můžete ho přebrousit jemnou brusnou houbičkou P240-400 a jednou za čas nanést lněný olej pro obnovení povrchové úpravy a prodloužení životnosti výrobku. Nenanášejte běžné stolní (slunečnicový, řepkový, olivový) jedná se totiž o nevysychavé oleje.

Jméno značky: Steeblo
Kategorie: Brčka