Při objednávce v hodnotě nad 1000Kč máte dopravu ZDARMA! Při objednávce nad 1500Kč od nás dostanete dárek!

Sety skleněných brček

Naše skleněná ekologická brčka nabízíme ve zvýhodněných setech a sadách. Záleží jen na tobě, jaký set si vybereš.

Stačí ti jedno univerzální brčko na pití, které budeš nosit u sebe? Pak omrkni set ONE STRAW. Do tohoto setu si můžeš sám vybrat brčko, jaké ti bude vyhovovat nejlépe.

Pokud bys u sebe chtěl/a nosit více druhů brček a pokaždé si vybrat, které brčko se do tvého drinku nejlépe hodí, podívej se na set BE STRAW. S tímto setem budeš mít to správné brčko vždy po ruce. Nebo budeš používat svá recyklovatelná brčka pouze doma? Neváhej a klikni na sadu PURE, která obsahuje 4 skleněná stylová brčka. A máš brčka pro celou svoji rodinu :) Každý set také obsahuje čistící kartáček na brčka. 

Nově máme na skladu luxusní set [Glass]Wood - nos si s sebou svoje ekologické skleněné brčko v krásném cestovním dřevěném pouzdře. Budeš mít jistotu, že se ti nikdy nerozbije.

Léto je tady a spolu s ním i naše nová kolekce COLOURS OF STEEBLO! Připravili jsme pro Tebe vyletněná pouzdra, která hrají všemi barvami. V nich najdeš 1 ekologické skleněné brčkodle tvého výběru a čistící kartáček ZDARMA! 

Pokud se ti líbí naše designové zahnuté brčko s vroubky Squash a máš rád přírodní materiály, podívej se na naši novinku CORKY SET! Tento set je dělaný přímo pro tebe. Do tohoto setu si můžeš sám vybrat brčko, jaké ti bude vyhovovat nejlépe. Máš výběr ze 4 našich nejoblíbenějších brček na pití.

Chceš experimentovat a hodilo by se ti mít od každého druhu jedno brčko? Pak je tu náš nový zvýhodněný set skleněných brček STEEBLO, ve kterém najdeš všechna naše brčka i s čistícím kartáčkem.

Novinka
Neplánuješ si svá skleněná brčka brát s sebou na cesty? Budeš je používat jen doma do své vlastní domácí limonády? Pak je tento set stvořen přímo pro tebe a celou tvoji rodinu.  Koupí tohoto setu přispěješ na ochranu mořských želv .   Not planning to carry your straws with you? Will you use only at home to your own lemonade? This set is perfect for you and your family. The purchase of this product will support the protection of sea turtles. 
389 Kč
 
Skladem
7 položek celkem
; var seznam_category = "Dům, byt a zahrada | Bydlení a doplňky | Kuchyně a jídelna | Stolování | Příbory"; var seznam_pagetype = "category"; /* ]]> */