Až do konce dubna pro vás máme dárek ke každé objednávce! Při objednávce v hodnotě nad 1000Kč máte dopravu ZDARMA!

Skleněná brčka v dřevěném stojanu 9 brček

Mějte brčka pohromadě, ve stojánku, pěkně v řadě. 

Dejte si svá skleněná brčka do stojánku, ať je máte vždy po ruce. Koupí tohoto produktu přispějete na ochranu mořských želv. 

Můžeme doručit do:
1.2.2023
999 Kč / ks
Skladem

Skleněná brčka můžete mít vystavená v designovém dřevěném stojánku v kuchyni. Budete je mít vždy k dispozici. Můžete se spolehnout, že s nimi oslníte i své hosty. 

 

Set obsahuje:

1x dřevěný stojan

9x skleněné brčko LATTE (délka 22,5 cm, průměr 1,2 cm)

 

Materiál: 

Brčka - borosilikátové sklo s vysokou odolností, vhodné do myčky na nádobí, vhodné pro styk s potravinami, netoxické, neovlivňuje chuť nápoje, nevodí teplo, vydrží vysoké i nízké teploty

Stojan - jasanové dřevo, ošetřeno lněným olejem

 

Údržba:

Brčka - lze mýt v myčce, propláchnout pod tekoucí vodou nebo vyčistit kartáčkem na brčka RUSH

Dřevěný stojan - nevkládejte do myčky, mikrovlnné trouby ani nemyjte saponáty. Je li třeba, krátce opláchněte pouze studenou vodou a nevystavujte nadměrné vlhkosti. Dřevo po opláchnutí nechte pozvolna na vzduchu (při pokojové teplotě) vyschnout. Rychlé vysychání může způsobit deformaci, či prasknutí dřeva. Zdrsní-li se dřevo po omývání, můžete ho přebrousit jemnou brusnou houbičkou P240-400 a jednou za čas nanést lněný olej pro obnovení povrchové úpravy a prodloužení životnosti výrobku. Nenanášejte běžné stolní (slunečnicový, řepkový, olivový) jedná se totiž o nevysychavé oleje.

 

 

Rozměry stojanu: 12 x 8 x 8 cm

Jméno značky: Steeblo
Kategorie: Brčka
Zpět do obchodu