Až do konce dubna pro vás máme dárek ke každé objednávce! Při objednávce v hodnotě nad 1000Kč máte dopravu ZDARMA!

Skleněné brčko Regular (19 cm) univerzální

Univerzální skleněné brčko, které využijete do jakéhokoliv drinku. Ideální do domácí limonády, matcha tea, džusů a dalších nápojů. 

Můžeme doručit do:
1.2.2023
95 Kč / ks
Skladem

Rozměry brčka: délka 19 cm, průměr 0,8 cm. Brčko je vyrobeno z borosilikátového skla, vhodné do horkých i studených nápojů. Toto brčko se hodí do jakéhokoliv drinku. Nejvíce na něm oceňujeme jeho univerzální použití. Můžete si ho dát do malé i velké sklenice, hrnečku nebo menší skleněné lahve. Ani v jednom se toto brčko neztratí. Brčko lze mýt v myčce. Pokud nejste šťastným majitelem myčky na nádobí, brčko krásně umyjete i ve dřezu pod tekoucí vodou. Případné zbývající nečistoty lze dočistit kartáčkem na brčka.

Length 19 cm, diameter 0,8 cm. This straw is made of resistant borosilicate glass, it can be used in hot and cold beverages. This straw is suitable to any drinks. We value its universal usage. You can put it to a small or big glass, mug or smaller glass bottle. It fits everything. It is possible to wash the straw in the dishwasher. If you are not a lucky owner of the dishwasher you can easily wash the straw by hand in the sink. The rest of the impurities can be cleaned by the brush.

Jméno značky: Steeblo
Kategorie: Skleněná brčka
Zpět do obchodu