Při objednávce v hodnotě nad 1000Kč máte dopravu ZDARMA! Při objednávce nad 1500Kč od nás dostanete dárek!

Skleněné brčko Squash Zahnuté brčko s vroubky

Neohodnoceno

Toto designové skleněné brčko s vroubky skvěle vypadá v každém drinku. Ideální do tvé oblíbené domácí limonády nebo ledového čaje. Děti ho milují, protože díky němu nemusí nahýbat skleničku. Koupí tohoto brčka přispějete na ochranu mořských želv.

 

99 Kč / ks
Můžeme doručit do:
1.10.2020
Skladem

Rozměry brčka: délka 21 cm, průměr 1 cm. Brčko je vyrobeno z odolného borosilikátového skla, které je vhodné do horkých i studených nápojů. Toto brčko se hodí do jakéhokoliv drinku. Nejvíce na něm oceňujeme jeho unikátní design. Brčko lze mýt v myčce. Pokud nejste šťastným majitelem myčky na nádobí, brčko krásně umyjete i ve dřezu pod tekoucí vodou. Případné zbývající nečistoty lze dočistit kartáčkem. 

Length 21 cm, diameter 1 cm. This straw is made of borosilicate glass which is suitable to hot and cold beverages. This straw is ideal to any drinks. We value it´s unique design. You can put it to a small or big glass, mug or smaller glass bottle. It fits everything. The straw is dishwasher safe. If you are not a lucky owner of the dishwasher you can easily wash the straw by hand in the sink. The rest of the impurities can be cleaned by the cleaning brush.

Jméno značky: Steeblo
Kategorie: Skleněná brčka