Při objednávce v hodnotě nad 1000Kč máte dopravu ZDARMA! Při objednávce nad 1500Kč od nás dostanete dárek!

Skleněné brčko Squash Zahnuté brčko s vroubky

Toto designové skleněné brčko s vroubky skvěle vypadá v každém drinku. Ideální do tvé oblíbené domácí limonády nebo ledového čaje. Děti ho milují, protože díky němu nemusí nahýbat skleničku. Koupí tohoto brčka přispějete na ochranu mořských želv.

 

99 Kč / ks
Můžeme doručit do:
18.11.2019
Skladem

Rozměry brčka: délka 21 cm, průměr 0,8 cm. Brčko je vyrobeno z odolného borosilikátového skla, které je vhodné do horkých i studených nápojů. Toto brčko se hodí do jakéhokoliv drinku. Nejvíce na něm oceňujeme jeho unikátní design. Brčko lze mýt v myčce. Pokud nejste šťastným majitelem myčky na nádobí, brčko krásně umyjete i ve dřezu pod tekoucí vodou. Případné zbývající nečistoty lze dočistit kartáčkem. 

Length 21 cm, diameter 0,8 cm. This straw is made of borosilicate glass which is suitable to hot and cold beverages. This straw is ideal to any drinks. We value it´s unique design. You can put it to a small or big glass, mug or smaller glass bottle. It fits everything. The straw is dishwasher safe. If you are not a lucky owner of the dishwasher you can easily wash the straw by hand in the sink. The rest of the impurities can be cleaned by the cleaning brush.

Jméno značky: Steeblo
Kategorie: Skleněná brčka
; var seznam_itemId = "74"; var seznam_pagetype = "offerdetail"; /* ]]> */