Při objednávce v hodnotě nad 1000Kč máte dopravu ZDARMA! Při objednávce nad 1500Kč od nás dostanete dárek!

Skleněné brčko Squash Zahnuté brčko s vroubky

Toto designové skleněné brčko se zmačky skvěle vypadá v každém drinku. Ideální do tvé oblíbené domácí limonády nebo čaje. Děti ho milují. Koupí tohoto brčka přispěješ na ochranu mořských želv.

This design glass straw looks good in any drink. It´s ideal to your favourite home-made lemonade or tea. Kids love it. The purchase of this product will support the protection of sea turtles.

99 Kč / ks
Skladem

Rozměry brčka: délka 21 cm, průměr 0,8 cm. Brčko je vyrobeno z borosilikátového skla, které se využívá v odvětvích, kde je požadována vyšší tepelná a chemická odolnost. Toto brčko se hodí do jakéhokoliv drinku. Nejvíce na něm oceňujeme jeho unikátní design. Brčko lze mýt v myčce. Pokud nejsi šťastným majitelem myčky na nádobí, brčko krásně umyješ i ve dřezu. Případné zbývající nečistoty lze dočistit kartáčkem. Brčko jsou vyrobeno z odolného borosilikátového skla, jenž je určen do potravinářského průmyslu.

Length 21 cm, diameter 0,8 cm. This straw is made of borosilicate glass which is used in fields demanding high thermal and chemical resistance. This straw is suitable to any drinks. We value it´s unique design. You can put it to a small or big glass, mug or smaller glass bottle. It fits everything. It is possible to wash the straw in the dishwasher. If you are not a lucky owner of the dishwasher you can easily wash the straw by hand in the sink. The rest of the impurities can be cleaned by the brush.

; var seznam_itemId = "74"; var seznam_pagetype = "offerdetail"; /* ]]> */