Až do konce dubna pro vás máme dárek ke každé objednávce! Při objednávce v hodnotě nad 1000Kč máte dopravu ZDARMA!

Nerezová brčka

Vyrobena v ČR - materiál i výroba nerezových brček pochází z České republiky. Výrobou českých nerezových brček podporujeme české řemeslo. I další příslušenství, jako jsou pouzdra nebo čistící kartáčky, jsou vyrobena lokálně, v České republice. Naše výroba tedy zanechává minimální ekologickou stopu.

Znovupoužitelná - kovová brčka jsou vyrobená z potravinářské nerezi. Jsou velmi odolná, téměř nezničitelná. Tato ekologická brčka lze používat opakovaně, po použití je stačí jen omýt.

Lze je mýt v myčce na nádobí - Naše ekologická nerezová brčka lze mýt v myčce na nádobí. Případné zaschlé nečistoty můžete vyčistit kartáčkem, který je součástí každého setu s našimi skleněnými brčky. Po umytí je vhodné nechat uschnout brčko ve svislé poloze a nechat z něj vodu odkapat. Pokud si brčko vezmete třeba do kavárny, po použití ho můžete vyčistit kartáčkem zevnitř a otřít ubrouskem na povrchu.

Zdravotně nezávadná - Naše kovová brčka jsou vyrobená z nerezové oceli určené do potravinářství, proto jsou bezpečná i pro děti. Navíc nezanechávají tzv. mikroplasty, tak jako ta plastová brčka.

Nerezové brčko Smith (22,5 cm) vyrobeno v Česku
99 Kč / ks
 
Detail
Momentálně nedostupné
Nerezové brčko Forge (19 cm) vyrobeno v Česku
97 Kč / ks
 
Detail
Momentálně nedostupné
3 položek celkem