Až do konce dubna pro vás máme dárek ke každé objednávce! Při objednávce v hodnotě nad 1000Kč máte dopravu ZDARMA!

Sety brček

Na našem eshopu Steeblo nabízíme skleněná i nerezová brčka v nejrůznějších setech a zvýhodněných sadách. 

Chcete mít Vaše skleněná brčka vystavená v kuchyni a mít o nich přehled? Sadu 9 skleněných brček si můžete zakoupit v designovém dřevěném stojanu.

Rádi si své skleněné brčko nosíte vždy s sebou, ale bojíte se, že byste je mohli cestou rozbít? Vyzkoušejte set Glass[wood]  - skleněné brčko v designovém dřevěném pouzdru z jasanu, ořešáku nebo buku.

Z našich setů One straw si vybere každý. Látkové obaly mnoha barev obsahují skleněné či nerezové brčko i s čistícím kartáčkem. Hodí se na cesty i do kuchyně.

Máte v úmyslu brčka používat pouze doma? Obal nepotřebujete? Můžete si vybrat z našich zvýhodněných sad skleněných brček Pure a Steeblo. Pro příznivce kovových brček jsme vytvořili sadu Steel, která obsahuje 2 nerezová brčka i s kartáčkem. Nevíte, jestli se vám více bude líbit skleněné či kovové brčko? Oba druhy brček si můžete zakoupit v sade Glass[steel]

Pro příznivce přírodních materiálů jsme vytvořili obaly z korkové látky. V nich najdete zahnuté skleněné brčko Bendy i s čistícím kartáčkem. Corky set je dostupný s červeným a černým lemem.

3 položek celkem