Při objednávce v hodnotě nad 1000Kč máte dopravu ZDARMA! Při objednávce nad 1500Kč od nás dostanete dárek! Pokud si chete být jisti, že objednávku obdržíte do vánoc, objednávejte do 16.12.2020

Skleněné brčko Slim 22,5 cm

1 hodnocení

Skleněným brčkem Slim si vychutnáte bezovou limonádu, latéčko i oblíbený koktejl. Svoji délkou se šikne do jakékoliv sklenice, džbánku nebo hrníčku. Záleží jen na Vaší fantazii...

Koupí tohoto brčka přispějete na ochranu mořských želv.

97 Kč / ks
Můžeme doručit do:
26.1.2021
Skladem

Rozměry brčka: délka 22,5 cm, průměr 1 cm. Brčko je vyrobeno z odolného borosilikátového skla, můžete ho dát do horkých i studených nápojů.

Brčko lze mýt v myčce. Pokud nejste šťastným majitelem myčky na nádobí, brčko krásně umyjete i ve dřezu pod tekoucí vodou. Případné zbývající nečistoty lze dočistit kartáčkem na brčka.

 

Length: 22,5 cm, diameter: 1 cm. The drinking straw is made of resistant borosilicate glass, you can use it in hot and cold beverages. 

The drinking straw is dishwasher safe. If you are not a happy owner of a dishwasher, you can clean the straw under tap water. Any remaining impurities can be cleaned by the cleaning brush.

Jméno značky: Steeblo
Kategorie: Brčka