Až do konce dubna pro vás máme dárek ke každé objednávce! Při objednávce v hodnotě nad 1000Kč máte dopravu ZDARMA!

Začni u sebe

ZAČNI U SEBE 

Prvotní myšlenku na produkt STEEBLO jsme si přivezli z cestování po Dominikánské republice, nádherné země v Karibském souostroví. Je zde však několik věcí, které tuto zemi devastují. Nejvíce palčivý problém, kterého jsme si tam všimli, byl všude se povalující plast - ve městech, na silnicích a bohužel i na plážích. Článků o tom, jak je naše Země znečištěna plastovými výrobky, je mnoho a každý z Vás již slyšel o ohromném plastovém ostrově uprostřed oceánu, nebo uvězněných zvířatech v plastových nástrahách.

My přicházíme s heslem ,,Začni u sebe´´, které je podstatou vzniku celé značky. Naším cílem je šířit tuto ideu mezi nás všechny. Každý z nás je pro tuto myšlenku velice potřebnou a důležitou součástí. Každý by měl začít sám u sebe, teprve poté můžeme něco změnit jako tým. 

Vše to začalo v září roku 2018. Začali jsme, jak se říká, od píky - kontaktovali jsme české výrobce skla, nechali vyrobit krásný designový obal a také čistící kartáčky, to vše šikovnou českou rukou. Všechny části našich produktů jsou vyrobeny v České Republice, tedy zanechávají nízkou ekologickou stopu. Aktuálně, zde máme produkt, který nejen, že je český, ekologický a udržitelný, ale zároveň ve Vašem drinku skvěle vypadá.

Skleněná ekologická brčka jsou skvělým dárkem pro Vaše ženy, maminky, děti, kamarádky, přítelkyně i přítele. Jsou vhodná pro všechny věkové skupiny, avšak pro děti radši jen s dozorem dospělých. Brčka jsou také originálním dárkem pro firmy, obchodní partnery i tvoje kolegy. Je jen na Tobě, koho obdaříš našimi designovými skleněnými brčky.

My jsme začali....a co ty?

 

začni u sebe

 

IT STARTS WITH YOU

We brought the first idea of the product STEEBLO from the Dominican Republic, a beautiful country in the Caribbean. There are several things, though, which devastate this country. The most visible problem which we noticed was the plastic present everywhere - in the cities, roads as well as on the beaches. There are plenty of articles about how the Earth is polluted by plastic products. Each of us heard of a huge plastic island in the middle of the ocean or the animals trapped in plastic pitfalls.

We come with the motto "It starts with you" which is the essence of our brand. Our goal is to spread this idea among us all. Each of us is a necessary part of this idea. Each of us should begin in his own backyard. Only after that, we can change something as a team.

It all started in September 2018. We started from scratch - we contacted Czech glassmakers, had made beautiful design cases and also the cleaning brushes. All of these are made by handy Czech hands. All parts of our products are made in the Czech Republic hence they are leaving a low ecological trace. Now, we have a product which is not only Czech, ecological and sustainable but also looks good in your drink.

We have begun...what about you?

 

 

 

 

Zpět do obchodu