Až do konce dubna pro vás máme dárek ke každé objednávce! Při objednávce v hodnotě nad 1000Kč máte dopravu ZDARMA!

Proč Steeblo?

česká skleněná brčka Steeblo

 

 

  • Vyrobena v ČR / made in CZ

Naše skleněná brčka necháváme vyrobit v české sklárně na severu Čech. Tímto přispíváme rozvoji českého sklářství. I další příslušenství, jako jsou pouzdra nebo čistící kartáčky, jsou vyrobena lokálně, v České republice. Naše výroba tedy zanechává minimální ekologickou stopu.

  • Přispívají na ochranu želv / contribute to the protection of turtles

Z každého nákupu přispějeme 7% organizaci Chráníme mořské želvy z.s. Tato úžasná nezisková organizace působí na Borneu, Indionésii, Srí Lance a dalších zemí. Je velice sympatická tím, že kromě přímé ochrany želv na líhních plážích se věnuje vzdělání a rozvoji místních obyvatel, kteří se v minulosti živili prodejem želvích vajec. Projekt Chráníme mořské želvy usiluje o zefektivnění ochrany mořských želv celosvětově, spolupracuje s vládními institucemi i dalšími ochranářskými organizacemi. Prostě chce pomáhat za každou cenu. 

  • Ekologická a dlouho vydrží / ecological and durable

Skleněná brčka jsou vyrobena z borosilikátové skla. To znamená, že se při běžném užívání jen tak nerozbijí. Tato ekologická brčka lze používat opakovaně, narozdíl od těch plastových. Další výhodou je, že je můžete recyklovat až doslouží svému účelu. 

  • Hodí se do studených i horkých nápojů / suitable to cold and hot beverages

Naše skleněná znovupoužitelná brčka můžete využít do nejrůznějších nápojů. Bez obav je můžete dát do džbánku ledově vychlazené limonády i horkého čaje. Různé typy brček se hodí do nápojů rozdílných teplot, hustoty, barev i chutí...

  • Lze je mýt v myčce na nádobí / dish washer safe

Sklo i potisk brček byly vyvinuty tak, aby jsi je mohl mýt v myčce na nádobí. Jelikož je sklo průhledné, nečistoty jsou v něm perfektně vidět. Pokud nejsi jedním z těch štastnějších vlastníků myčky, brčko můžeš umýt i v ruce. Případné zaschlé nečistoty můžeš vyčistit kartáčkem, který je součástí každého setu s našimi skleněnými brčky. Po umytí je vhodné nechat uschnout brčko ve svislé poloze a nechat z něj vodu odkapat. Pokud jsi si vzal brčko do kavárny, po použití ho můžeš vyčistit kartáčkem zevnitř a otřít ubrouskem na povrchu.

  • Neovlivňují chuť nápoje / do not affect the taste of the beverage

Na rozdíl od kovových, plastových, papírových či bambusových brček neovlivňují chuť nápoje, které brčkem pijeme.     

  • Zdravotně nezávadná / non-toxic

Naše brčka jsou vyrobená z certifikovaného skla určeného do potravinářství, proto jsou bezpečná i pro děti. Dokonce existují i studie, které prohlašují, že skleněná brčka můžou pomoc s léčbou řečových vad, jako je například šišlání. Pokud se ti podaří brčko rozbít, nemusíš se obávat malých úlomků. Navíc nezanechávají tzv. mikroplasty, tak jako ta plastová brčka.

  • Recyklované obaly / recycled packaging

Brčka posíláme v minimalistických obalech, které jsou recyklované i recyklovatelné. Aby se Vám brčka cestou nerozbila, někdy používáme bublinkové fólie, které jsme již před tím obdrželi od někoho jiného (v jiné zásilce). V žádném případě je nekupujeme.Tím se snažíme co nejvíce využít odpad, který při zasílání vzniká - necháváme ho cirkulovat.

                               

Zpět do obchodu